top_logo.png

______ ____ _____ _______-01_1.jpg

         

האם cycling acdemy באים לבית גוברין לעשות לנו בית ספר

 

IMG_1218.JPG

מאת: אבי גנאור
תמונות באדיבת cycling acdemy
 
"ארבע אלופים  בקבוצה אחת - נגד שאר  העולם״  כך מגדירים את הקרב הצפוי ביום שבת הקרוב בבית גוברין נציגיה של סייקלינג אקדמי שתזניק בשבת בבית גוברין 4 אלופים לאומיים ״ראש בראש״ נגד הרוכבים  הטובים ביותר בארץ.
לדברי נציגיה של הקבוצה:  יש לצפות ש
המירוץ בבית גוברין יהיה המהיר ביותר שהתקייים אי פעם בישראל  בין ארבעת הרוכבים הטובים של הקבוצה הבינלאומית  לבין טובי הרוכבים בישראל.

מימין: גיא שגיב אלוף ישראל
 
"מדובר בקרב על כל הקופה", אומרים בקבוצה, קרב שתייה לו ללא ספק השפעה על התדמית היוקרה וההכרה , וכל זאת תוך נטילת סיכון לא קטן להשפלה ספורטיבית.
 
הזירה: המסלול המיתולוגי בבית גוברין. המועד: שבת ב 8 בבוקר. המרחק: 125 קילומטר. המשתתפים: אלוף ישראל 
 
גיא שגיב, אלוף קנדה גיום בויווין, אלוף נמיביה דן קריוואן ואלוף ארה״ב נגד השעון (חובבים) מקס קורוס, שעשה עליה והפך  לאזרח ישראלי. כולם רוכבי קבוצת האופניים המקצוענית הישראלית סייקלינג אקדמי. מולם יתייצבו עשרות רוכבי העילית הטובים בישראל כולל לא פחות מעשרה רוכבי נבחרת ישראל שכל אחד מהם עלול או עשוי להפתיע!. 
 
״זה מה שרצינו״ מסביר רן מרגליות, מנהלה של ״אקדמי״ והאיש מאחורי ההחלטה להעמיד את הרביעיה הזו בשבת על קו הזינוק. לשם כך הטיסה אקדמי היום במיוחד את שני האלופים שלה, הקנדי והנמיבי לתחרות בישראל. ״ אנחנו מרגישים שיש לנו מחוייבות כלפי ענף הרכיבה בארץ להעלות כאן את הרמה לכן היה חשוב לנו להציב כאן את הארבעה עם הנחייה ברורה: להכתיב את המירוץ הכי מהיר וחזק שנראה כאן אי פעם״.
 
IMG_0913.JPG
"סביר להניח שבאמת יהיה כאן מרוץ מהיר מתמיד" אמר לנו אתמול גורם מקצועי בכיר מעולם האופנייים "אבל בכלל לא בטוח מי יהיה המנצח! שני הרוכבים הישראלים של סייקלינג אקדמי,"   למרות שהם באמת טובים ביחס לרמה המקומית"הוא המשיך והסביר "לא בהכרח שיהיו המנצחים או מי שמכתיבים את  קצב המרוץ ולכן יתכן שסייקלינג אקדמי הזעיקה את כל חיל הפרשים שלה על מנת שלא יספגו כאן בושות ויפגינו את כוחה של הקבוצה על שלל כוכביה. גם כך יתכנו הפתעות ומבחינתי "הוא סיכם. "הכל עדיין פתוח".

        משמאל: דן קריוואן אלוף נמיביה ( מזוקן, במדים השחורים של אקדמי)
 
מרגליות הודה שמדובר בסיכון לא קטן. ״אני יודע שכולים ירצו לנצח אותנו.  אני יודע ״שהפלתי״ על הרוכבים שלי את כל הלחץ בעולם. ואני גם יודע שאם זה יקרה וחלילה נפסיד, נתמודד עם מבוכה ספורטיבית לא קטנה. אבל אני מוכן לקחת את הסיכון הזה. הענף כאן יקר לנו. זו הסיבה שהקמנו את הקבוצה מלכתחילה״.
 
מאמן נבחרת ישראל אילן אולמן שהוא גם המאמן של קבוצת ״500 וואט״  אמר אתמול שהוא ורוכביו מתכוונים להיענות לאתגר:״ לא נבוא לתת להם את המירוץ. זו הזדמנות גדולה לרוכבים הטובים בארץ להראות מה הם  מסוגלים. אין במה יותר גדולה להוכיח את זה. אני שמח שאקדמי באים עם הגישה הזו. זה יבטיח שנראה כאן מירוץ ברמה אחרת שלא נראתה כאן״.  מדובר כנראה בהרכב החזק ביותר שנראה בארץ בקבוצה אחת. קריוואן הוא רוכב מקצועני בכיר ומנוסה שרק לפני כמה ימים זכה באליפות נמיביה וייצג אותה באולימפיאדה הקרובה. גיום בויווין (שרכב בקבוצות הבכירות בעולם לפני שגויס על ידי ״אקדמי״ הוא  אלוף קנדה, והיה קרוב לנצחון במירוץ הראשון של ״אקדמי״ העונה ביום ראשון השבוע באיטליה, לפני שסבל מתקר קילומוטרים בודדים לסיום.                                                                      
IMG_3794.jpeg
 "אני לא מצפה למירוץ קל״ אמר בויווין אתמול. ״ אין מתנות במירוצים אופניים ואני בטוח שהישראלים יעשו לנו חיים קשים״. אלוף ישראל גיא שגיב , גם הוא רוכב ״אקדמי״ שזכה בכתר באותו מסלול בדיוק בעונה שעברה, אמר שהוא מצפה בכליון עיניים לאתגר:״ זה נדיר שארבעה אלופים  לאומיים יתחרו בקבוצה אחת. כישראלי, אני רוצה לנצח כאן. אבל אם חבר שלי לקבוצה ממדינה אחרת יהיה בעמדה טובה יותר לנצח, ברור שטובת הקבוצה שלי קודמת ואעשה הכל כדי לעזור לו ולאקדמי לנצח״.
מימין: אלוף ארה״ב נגד השעון (חובבים) מקס קורוס מניף את אופניו
 
 
Share

 MIRI2.jpg

 

 

ofanaim_magazin199.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

panaracer.jpg

facebook.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

galil_ole_small.jpg

3PERY.jpg