top_logo.png

______ ____ _____ _______-01_1.jpg

         

רן מרגליות בדרך לדנמרק כדי להצטרף לקבוצת רוכבי האופניים של סאקסו בנק

320.jpgסנסציה בעולם האופניים המקומי. רן מרגליות, מי שהיה אלוף ישראל עד גיל 23, ואחד הכשרונות המבטיחים בענף אופני הכביש בישראל נמצא בדרכו לקופנהגן דנמרק,  שם יצטרף כסטאג'ר לקבוצת רוכבי האופניים המקצוענית של "סאקסו בנק". 

בקבוצת האופניים של הבנק הדני נמנים כמה מהרוכבים הבולטים בעולם ובראשם הספרדי אלברטו קונטאדור מי שניצח את הטור דה פרנס 3 פעמים והיא מנוהלת על ידי אלוף הטור דה -פראנס לשעבר ביארנה ריסשביקר לפני כשנה וחצי בישראל. 

מרגליות שרכב בעבר בקבוצות הספרדיות  Saunier Duval ו-Fuji-Servetto התקבל לפני חודשים אחדים   לנבחרת הפיתוח של איגוד האופניים הבינלאומי   ה-UCI ומאז שחזר לישראל  לא מצא את מקומו בקבוצה בינלאומית והתאמן במסגרת קבוצת גו-לונג באוזון 11 . 

הצטרפותו כמתלמד בקבוצת סאקסו בנק מהווה הישג אדיר עבורו ועבור הענף התחרותי בישראל ולדברי גורמים בענף היא משולה להצטרפותו של שחקן כדורגל  ישראלי לקבוצת הפאר של ברצלונה. 

מרגלית עצמו ש"נתפס" על ידי מגזין אופניים בנמל התעופה בן גוריון בטלפון שהיה כבר בדרכו לדנמרק סירב להתייחס לפרטי ההתקשרות שלו עם הקבוצה הדנית בתואנה שלא הכל עדיין סגור  והעסקה עדיין לא חתומה אבל בדברים שצוטטו בשמו באתר של הקבוצה הדנית הוא אמר : "זהו כבוד ענק עבורי להתקבל לאחת מקבוצות הרכיבה הטובות בעולם ולעבוד יחד עם אלוף כמו ביארנה ריס כמנהיג. ללא ספק, אנצל הזדמנות זו בכדי ללמוד ממנו ואני מצפה בקוצר רוח לגלות את הפוטנציאל המלא שלי. זה דבר נהדר לגלות שזה אכן באמת אפשרי לקחת צעד זה, במיוחד לאור העובדה שאין מסורת רכיבה ארוכה בארצי".
בהודעה שפרסמה הקבוצה הדנית מצוטט ביארנה ריס כמי שאומר : אני עוקב אחר רן מרגלית מזה כמה שנים ואני חושב שהגיע הזמן  שהוא יזכה לחוזה. הוא רוכב מצוין ואני הייתי רוצה לראות עד להיכן אפשר לקדם אותו"
לפני כשנתיים וחצי נפגשו רן מרגליות וניב ליבנר, שני הרוכבים הצעירים, עם מערכת מגזין אופניים והכריזו שהם נחושים לעשות  את הכל על מנת לרכוב בקבוצות מקצועיות בחו"ל ולהגיע לטור דה פרנס. שניהם רוכבים היום בחו"ל ולשניהם עשו את הצעד הראשון (ואולי כבר יותר מזה) בדרך להשגת המטרה. מרגליות אף היה  הרוכב הישראלי הראשון שהתחרה במרוץ ה- Tour de l'Avenir, שנחשב ל- "טור דה פראנס" לצעירים.

כחלק מתכנית אסטרטגית ששיאה המתוכנן הוא השתתפות בטור דה פרנס לבוגרים בעוד 3 שנים – השתתף רן במרוץ הקטעים, שניערך בתחילת חודש ספטמבר 2010 בצרפת.  שהיה המרוץ האחרון בסבב גביע האומות לרוכבים עד גיל-23 (U23 Nations Cup) . מרוץ זה נחשב ל"מרוץ ציד הכשרונות" ומשמש מבחן וקרש קפיצה לרוכבים מבטיחים אל עבר הקבוצות המקצועניות הבכירות.
 
"החודשיים הראשונים עם הנבחרת הבינלאומית בשוויץ היו בעלי ערך רב עבורי"  סיפר רן למגזין אופניים. "בזכות תוצאותיי במירוצים בשוויץ, נבחרתי לסגל המצומצם שנשלח לגביע האומות באיטליה - ה-Giro della Regioni. האפשרות להתחרות שם הקנתה לי ניסיון חשוב שאני מאמין שיסייע לי להגיע לתוצאה איכותית ב-Tour de l'Avenir".

בחודש יולי 2009 , השיג מרגליות את התוצאה הטובה ביותר עד היום של רוכב ישראלי באליפות אירופה, כשסיים במקום ה-86 במרוץ הכביש. מאז, הוא הספיק לייצג את נבחרת ישראל באליפות העולם באופני כביש ולזכות במקום הראשון במרוץ ה"טור דה ישראל" ובאליפות ישראל עד גיל 23.
 
נראה שרן מתחיל  לקטוף עכשיו את הפירות על ההשקעות הגדולות שלו בשנים האחרונות והוא אכן מתקדם לקראת חלומו הגדול  - להיות הישראלי הראשון שיתחרה בטור דה פראנס"
 
Share

 MIRI2.jpg

 

 

ofanaim_magazin199.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

panaracer.jpg

facebook.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

galil_ole_small.jpg

3PERY.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קונסול ניטור של ג'ומלה

Session

מידע פרופיל

שימוש בזיכרון

שאליתות בסיס נתונים