top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

cycling academy ממשיכה להפגין נחישות ב- Tour de San Luis

Cycling_Academy_Team_3.jpg
מאת: אבי גנאור
 דווח: רן מרגליות    תמונות :cycling academy
רוכבי קבוצת הרכיבה המקצוענית הישראלית - Cycling Academy, זינקו ביום חמישי  לשלב הרביעי בטור דה סאן לואיז לאחר יומיים מוצלחים בהם הפגינו עבודה קבוצתית מרשימה בקדמת הדבוקה.הטור דה סאן לואיז בו מתחרה הקבוצה הינו מירוץ אשר פותח את סבב המירוצים הבינלאומי ברחבי העולם. המירוץ נמשך על פני 948.2 ק"מ וכולל 4 קטעים מישוריים, 2 קטעים הרריים וקטע נגד השעון אישי אחד.מנהל הקבוצה רן מרגליות מדווח כי את יום המירוצים השני בטור פתחה הקבוצה כשהיא מדורגת במקום ה-4 בדירוג הקבוצתי הכללי (מתוך 26 קבוצות המתחרות במרוץ) וזינקה במטרה ברורה להצליח להכניס רוכב לתוך הבריחה המשמעותית של השלב. אולם רוכבי Cycling Academy לא היו היחידים שניסו להתקיף והדבוקה זינקה בסערה קדימה.
 
דקות ספורות מרגע הזינוק, נקלע יואב בר לנפילה המונית שעקבה אותו לדקות ארוכות וקיים היה חשש אמיתי כי הוא יאלץ לפרוש מהטור אך לאחר שקיבל סיוע מדרור פקץ׳ (הדיירקטור ספורטיב של הקבוצה שנהג ברכב הליווי) חזר יואב לדבוקה ונלחם בנחישות כדי לסיים את השלב, על אף פציעה בידו.
בעוד שדבוקה של 5 רוכבים הצליחה ליצור פער לאורך מרבית השלב, היה ברור למדי כי העלייה לפסגת ה-Mirador del Portero בה הסתיים השלב, תקבע את סדר הסיום ואכן כך היה. רוכבי Cycling Academy עבדו יפה בראש הדבוקה כדי להוביל את המטפסים של הקבוצה: עמנואל פיאסקובי הפולני ועידו זילברשטיין הישראלי אל תחילת העלייה במצב אידיאלי. כ-10 קילומטרים מתחילת העלייה האחרונה של היום, סבל יואב בר מתקר נוסף בגלגל שאילץ לרדוף פעם נוספת אחרי הדבוקה.
בקדמת הדבוקה, המטפסים הבכירים תקפו את העלייה בכל הכוח ולאחר התקפה מרשימה, הצליח אלוף ארגנטינה המכהן - דני דיאז, להגיע ראשון אל קו הסיום בפסגת ההר.
 
רוכבי Cycling Academy הפגינו יכולת טיפוס טובה וסיימו במקומות הבאים:
מקום 42 עמנואל פיאסקובי
מקום 69 דן טורק
מקום 70 עידו זילברשטיין
מקום 76 לובוש מאלובק
מקום 104 וויטק מגדל
מקום 124 יואב בר
Team_Briefing_Stage_3.JPG
יום המירוצים השלישי מ-Concaran ל-Juana Koslay סיפק לרוכבים אתגר מסוג שונה, בדמות תוואי מירוץ שטוח לחלוטין ורוחות גב חזקות. כתוצאה מכך, נרשמו בדבוקה מהירויות שיא, וגם מספר לא מבוטל של נפילות. רוכבי קבוצת Cycling Academy היו מעורבים מאוד במירוץ ובתוך ה-50 הקילומטרים האחרונים של השלב, הכתיבו רוכבי הקבוצה את הקצב בקדמת הדבוקה ביחד עם קבוצת Etix-Quik-Step (בה רוכבים אלוף העולם המכהן - מייקל קיאטובסקי ואלוף העולם לשעבר - מארק קאבנדיש). לקראת המיאוץ לקו הסיום, סייעה הקבוצה לספרינטר המצטיין שלה, לובו מאלובק להתמקם בקדמת הדבוקה, אולם נפילה המונית כ-800 מטרים מקו הסיום, מנעה ממנו סיכוי ממשי לסיים פעם נוספת בתוך ה-20 הראשונים. מבין הרוכבים שלא התרסקו, הצליח פרננדו גביריה הקולומביאני להקדים פעם נוספת את מארק קבנדיש בספרינט הסיום המוני לקו הסיום.
רוכבי הקבוצה הישראלית סיימו את השלב במקומות הבאים:
דניאל טורק סיים במקום 39
עידו זילברשטיין סיים במקום 49
עמנואל פיאסקובי סיים במקום 62
וויטק מיגדל סיים במקום 66
לובו מאלובק סיים במקום 126
יואב בר סיים במקום 137
 
בין הרוכבים המפורסמים שמתחרים במירוץ בארגנטינה:
- Michal Kiatkowski - אלוף העולם המכהן ברכיבת כביש  
- Mark Cavendish - אלוף העולם לשעבר, מנצח עשרות קטעים בטור דה       
   פראנס ואחד הספרינטים המעוטרים בעולם 
- Nairo Quintana - האלוף היוצא של הטור דה סאן לואיז ומנצח הג׳ירו דה 
   איטליה האחרון
ביום חמישי ה-22 לינואר, זינקו הרוכבים לשלב הרביעי של המרוץ, שהחל ב-Villa del Dolores ויסתיים בעלייה האימתנית אל פסגת ה-Alto el Amaro.
אורך השלב - 142.5 קילומטרים. עדכונים נוספים בסיום השלב.
 
להלן מצורף קישור לתוצאות הרשמיות של המירוץ משני השלבים החולפים:
תוצאות השלב השני: http://www.procyclingstats.com/race/Tour_de_San_Luis_2015_Stage_2_Mirador_de_Potrero
תוצאות השלב השלישי: http://www.procyclingstats.com/race/Tour_de_San_Luis_2015_Stage_3_Juana_Koslay
מצורף קישור לאתר הרשמי של המירוץ בו אפשר לעקוב בזמן אמת אחר הנעשה במירוץ:
http://www.toursanluis.com/
 
Share

_________________________2_02.jpg

BANNER4.jpg

facebook.jpg

ofanaim_magazin199.jpgז

 
 
 
 
 
 
 
 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg