top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

צפויות הבהרות בנוגע לגירעון: איגוד האופניים מגיב לטענות מגזין אופניים

מאת: אבי גנאור
בתגובה לפרסומים במגזין אופניים בדבר התנהלות איגוד האופניים, בכתבה " הים הוא אותו הים והאגוד אותו איגוד"  שפורסמה בכאן -4 ביוני  ביקש סמנכ"ל האיגוד אייל הרשטיק לפרסם את התגובה הבאה: 

"באמצע שנת 2013 איגוד האופניים יצא לדרך חדשה, בה הוחלפה הנהלת האיגוד בהנהלה נבחרת וכמו כן מונה מנכ"ל חדש לאיגוד האופניים. הנהלת האיגוד יצרה שינויים רבים בהתנהלות השוטפת של הארגון וכיום אנו נמצאים בתנופה גדולה של פעילות ומיסוד תהליכים ארגונייים נכונים יותר לטובת הענף והארגון. בנוסף למינוי מנכ"ל חדש שהגיע מרקע עשיר מאד בתחום העסקי, בניהול חברות ענק במשק ובחו"ל ובעל נסיון רב ורוכב אופניים בעצמו, מונו 5 בעלי תפקידים חדשים: אייל הרשטיק לסמנכ"ל, ירדן גזית למנהל מקצועי, אביעד יזרעאל אילן אולמן למאמני נבחרות ולאחרונה אילן אידלסון כמנהל תחרויות. המינוי האחרון נעשה בימים האחרונים ועל כן טרם יצאה הודעה מסודרת לתקשורת.האיגוד כיום פועל בשקיפות גדולה יותר, מקיים פעילות רבה יותר ומגייס בירוקרטיות). אנו צופים שבעיה זמנית זו , תיפתר בקרוב. יש פה בשורה ענקית לענף שקורית בימים אלה,  בהגדלת המשאבים שאנו מביאים לטובת התחום ולטובת מה שחשוב לכולנו. איגוד האופניים נמצא בצומת דרכים בו ההזדמנויות שיש בפניו הן הגדולות ביותר שהיו עבורו אי פעם.

yaron_dor1.jpg

לגבי מעורבות הקבוצות הגדולות:
איגוד האופניים פתוח, נגיש וזמין לכל איש מקצוע בעל נסיון וכישורים המעוניין להגיע ולתרום מזמנו לטובת הענף. מטבע הדברים בענף תחרותי קטן וצעיר יחסית, האנשים בעלי הניסיון הגדול ביותר בענף הם אנשים העובדים בתחום מספר שנים ומעורבים בפעילות כזו או אחרת. לדעתנו, אין בכך כדי לפסול מועמדים המעורבים בפעילות במסגרת מועדון, כל עוד המועמד נבחר על פי כישוריו ויכולותיו, ועבודתו מפוקחת על ידי מנכ"ל האיגוד, הדירקטוריון המורכב מנציגים נבחרים, וועדת ביקורת חיצונית, ויועץ משפטי.
בהתייחס לחילופי הגברי בתפקיד מנהל התחרויות, יותם נוביק שימש כמנהל התחרויות באיגוד מזה כשנה וחצי, ועשה את עבודתו נאמנה ובמסירות רבה. איגוד האופניים מעריך את תרומתו של יותם לאיגוד ולענף, ומצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד. מצאנו לנכון למנות מנהל תחרויות חדש לאיגוד וזאת על מנת לשפר את הפעילות בתחום, לתת מענה וזמינות טובים יותר למארגני התחרויות, לייצר אירועים ותחרויות גדולים ומרשימים יותר לטובת קהל הרוכבים. האיגוד בחר למנות לתפקיד את אילן אידלסון, המביא עמו לתפקיד ניסיון רב כמארגן תחרויות וכמאמן, חזון וראייה אסטרטגית. אילן נבחר לתפקיד מבין 3 מועמדים שנבחנו.

yoni1.jpg

לגבי יחצנות ותקשורת בענף:
איגוד האופניים הגדיל מאד את פרסומיו ושקיפותו בקשר להתנהלותו והפעילויות אותן הוא מבצע. לאיגוד יש כיום אתר אינטרנט פעיל ו- 5 עמודי פייסבוק וטוויטר שונים לפעילויות המגוונות. האיגוד מתקשר כמעט בכל פעילות שהוא מקיים באמצעי תקשורת אלו הזמינים לנו ולא תלויים בגורם זה או אחר לפירסומם.

בנוסף בכל פעילות גדולה או ייחודית , אם זה בתחום התחרותי או העממי, איגוד האופניים דואג ליידע את גורמי התקשורת המובילים בענף: שוונג , בייקפאנל, תפוז, גרופי ומגזין אופניים. אנו מודעים לכך שתמיד ניתן לעשות יח"צ טוב יותר וגם מודעים לעובדה שלצורך זה יש להעסיק דובר לאיגוד במשרה חלקית או לשכור משרד יחסי ציבור. לכשישתפר המצב התזרימי (בזמן הקרוב) אנו מקווים אכן למנות מישהו לתפקיד זה. ניגוד לנאמר בכתבה, האיגוד כן דואג לשלוח לכתב הראשי של מגזין אופניים, אייבי גילת,  אי מיילים ןמידע לגבי הפעילות ומתחילת שנת 2014 ועד היום הוא קיבל מאיתנו 11 הודעות לעיתונות. לגבי רדידות הפסקה האחרונה בכתבה וההתקפות האישיות, אנחנו לא נגיב, מפאת הכבוד שאנו רוכשים לאתר מכובד בענף האופניים שאנחנו מאד מעריכים. אנו מזמינים , כמו תמיד , את כתבי מגזין אופניים לבוא ולסקר את התחרויות בענף וכמו תמיד נוכל לדאוג להם כניסה למסלול התחרות , גישה מיידית לתוצאות ועוד. 

במגזין אופניים מבקשים להדגיש כי  בתגובה לשאלות והתמיהות שהועלו בכתבה שפרסמנו בנוגע לגירעון הכספי אליו נקלע האיגוד מסר הרשטיק את התגובה הבאה: בהמשך לתגובתו של הגזבר הקודם  לכתבה והמייל שנשלח ליו"ר האיגוד ע"י עורך העיתון, איגוד האופניים יזם פגישה עם  הגזבר הקודם שתתקיים עוד השבוע לטובת הסבר על מצבו של האיגוד. האיגוד נוהג בשקיפות מלאה וכך יעשה עם כל דורש ובטח מול חבר איגוד האופניים שיבקש לדעת אודות פעילותיו ומצבו הכספי של האיגוד.

 כמי שמלווים את הפעילות בענף האופניים מזה 18 שנה ברציפות, הפעילות בענף חשובה וקרובה לליבנו. עצם פרסום הכתבה והתגובות שהיא עוררה, כולל  תגובת אגוד האופניים שלפניכם, השיגה מבחינתנו את המטרה שעמדה בפנינו ואנו  רוצים להאמין ומקווים  שכל השאלות הפתוחות לגבי התנהלות האיגוד בעבר והגירעון אליו הוא נקלע כמו גם שאלת המינויים, תבדקנה ושמעתה והלאה כל המערכות הרלבנטיות, תפעלנה במשותף ובשקיפות לטובת קידום הענף ורוכבי האופניים.

 

 

 

 

 

 
Share

BANNER4.jpg

aaa22.jpg

facebook.jpg

panaracer.jpg

ofanaim_magazin199.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg