top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

טיק-טק: פרויקט חדש להשכרת אופניים חשמליים הושק בעזריאלי

tiktak3.jpg
כתב וצילם אייבי גילת
מתחם חדש להשכרת אופניים חשמליים בשם "טיק טק" הושק בימים אלה על ידי צמד יזמים בעזריאלי. למיזם אחראים שני שותפים: נועם פסוק שבא משוק הרכב ושימש בעבר בתפקיד מנהל מותג הונדה +וולוו, וסיגל יאקה שהקימה וניהלה  את מערכי המכירות של , YES,  וגם better place AIG , NOKIA: 
"הרעיון שלנו להקים את Tik Tak bike , חברת השכרה לאופניים חשמליים עלה לאחר שהחלטנו לא להכנס לת"א ברכב בגלל קושי במציאת חניה בכחול לבן ומחירי החניונים שממש עשקו אותנו" מספרת לנו סיגל. "ואז משהתחלנו להגיע לתל אביב ברכבת ומעזריאלי נסענו במוניות לפגישות והבנו שכל יום כזה גם עולה לנו המון כסף .
חשבנו על מודל כלכלי - ומצאנו שמודל חברות השכרת הרכבים עובד גם כאן אלא שנחוצה מאסה של לקוחות ומכאן יצאנו לחפש את הלוקיישן הנכון. לא היה צריך להיות נביא כדי להבין שאין אתר יותר מרכזי בתל אביב לקניות לבילויים ולעסקים - מאשר מגדלי עזריאלי פינת רחוב השלום." היא אומרת.
אבי גנאור, עורך מגזין אופניים  מצין בהקשר זה שלאחרונה כל נושא האופניים החשמליים נמצא תחת מתקפה של גורמים רבים (וגם  אתר האופניים שלנו מפרסם ביקורת קשה על תרבות הרכיבה באופניים חשמליים בישראל ועל סכנותיה). כל זה אינו אומר שאין צורך באופניים החשמליים  שכן האמת היא שהאופניים החשמליים נותנים פתרון פנטסטי לצורכי ההתניידות בעיר הגדולה. רק שימצאו לה מסלולי רכיבה מתאימים ויגבילו את מהירות הנסיעה. 
סיגל אומרת שאין ויכוח על כך שהרעיון של השכרת אופניים חשמליים נותן מענה לכל שרוצה להתנייד בתל אביב ללא רכב ועונה על כל הפרמטרים החשובים: מחיר שמנצח כל אופציה תחבורתית אחרת בתל אביב, מיקום מרכזי בקניון עזריאלי ת"א וביציאה מתחנת הרכבת העמוסה ביותר בארץ. בקיצור...מפדלים ולא מזיעים. לשאלה כיצד התגברו על נושא הביטוח של השוכרים ומפגעי צד שלישי. אוומרת סיגל:"אין כיום אף חברת ביטוח שמוכרת ביטוח לרוכבי אופניים חשמליים ולכן אנחנו  מחתימים את השוכריים שהם לוקחים על עצמם את האחריות ומגבילים את ההשכרה לגילאי 18 ומעלה. כמו כן אנחנו מחייבים את השוהכרים בנסיעת מבחן וכיום חודש אחד בלבד לאחר ההשקה של הסניף אנחנו כבר אחרי מאות השכרות ומופתעים לטובה מהתנהגות השוכרים".
כיום   Tik Tak bike מפעילים את סניף הדגל הראשון שהקימה בעזריאלי בקומת הכניסה שהפך למעשה  לסניף השכרת האופניים החשמליים הגדול בישראל  עם 30 זוגות אופניים. בסניף זה,  גם נמכרים זוגות רבים שכן רבים מהעוברים ושבים, מספרת סיגל, רוצים לרכוש לעצמם אופניים חשמליים "בדיוק כמו אלה שאתם משכירים". 
יצוין כי במגדלי עזריאלי חולפים מידי יום  18000 איש וזאת בנוסף ל10,000 העובדים והעובדות במתחם.  . כיצד זה עוהד? לקוח מגיע למתחם, נרשם משאיר מסגרת  אשראי לבטחון מקבל הסבר הפעלה של אופניים חשמליים עושה נסיעת מבחן קצרה ויוצא לדרך. להלן מחירי ההשכרה לדוגמא
1 שעה 20 ש"ח
4 שעות  50 ש"ח
סופש משישי עד ראשון בבוקר 140 ש"ח
 
  
Share

BANNER4.jpg

aaa22.jpg

facebook.jpg

panaracer.jpg

ofanaim_magazin199.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg