top_logo.png

  _________________________2_01.jpg



        

יואב בר ופז בש אלופי ישראל נגד השעון 2014

elite_men_podium_2014.jpg

רוכב האופניים יואב בר זכה ביום הולדתו למתנה נאה בדמות תואר אלוף ישראל נגד השעון 2014. המרוץ התקייים היום על כביש 9 הסמוך לחדרה ונטלו חלק 20 רוכבים בקטגוריית העלית.. צפו  כאן בוידאו המצ"ב מה אמר לנו יואב בר מייד לאחר שסייים את המירוץ:

מאת : אייבי גילת
יואב בר ופז בש מקבוצת IGP עושים את זה בגדול ומנצחים את אליפות ישראל 2014..  בר חגג את יום הולדתו כאשר ניצח בצורה משמעותית את התחרות של מקצה העילית. הוא הקדים את אנטון מיכאלוב שהגיע שני גם הוא מקבוצתו. ואת אולג סרגייב מקבוצת דינמו רייסינג. הפתעה מרעישה נרשמה כאשר דימה גרבובסקי שהיה אלוף עולם בנג"ש  U23 סיים את האליפות  רק במקום השישי.
מימין פודיום עלית גברים. יואב בר האלוף במרכז, מימינו אולג סרגייב ומשמאל אנטו מיכאלוב שסיים שני

בקרב  הנשים עשתה זו שוב פז בש כאשר זכתה באליפות השלישית ברציפות שלה כשהיא מקדימה את שני בלוך חברת קבוצתה IGP ואת מיאל נווה מקבוצת אקו טים בקטגוריית מאסטר פרו קבוצת IGP לקחה את כל הפודיום כאשר נני מעוז לוקח את כתר  אלוף ישראל, ומקדים את חבריו לקבוצה הלל יריב וישראל חן שהוא גם סגן יו"ר האיגוד.  לפניכם מצגת תמונות מהאירוע:
 

  האליפות התקיימה על הכביש החדש מספר 9 ליד אליכין. התחרות עצמה הייתה מאורגנת בצורה מכובדת וטובה.

_1014099.JPG
זה מה שהיה לשני בלוך סגנית אלופת ישראל בנג"ש לומר על התחרות: "קודם כל סיימתי כעת את תחרות הנג"ש של אליפות ישראל פה בעמק חפר. תחרות  מאוד מאוד מרשימה. הכביש נהדר. הלוואי והיה לנו אותו ככה כל השנה. בלי שמן, נקכמו שצריך. אין מכוניות. באמת חוויה מאוד נעימה עעשל רכיבה. התחרות הייתה ברמה גבוהה. פז (בש) המתחרה העיקרית שלי עבדה יפה מאוד. שמרה על הכוחות נהדר.  בסוף זה נפל על 20 שניות ביני לבינה, כך שהגעתי מקום שני. הייתי מאוד מרוצה. סך  הכול תוצאה טובה עבורי, בגלל שזה דבר שאני פחות מנוסה בו. האופנים שיש לי האופניים מאוד חדשים לי. התנוחה, העבודה, הכול הכול מסביב זה דבר חדש ויפה. אני אוהבת מאוד את הענף הזה, ואני מקווה להתחזק ובהחלט להמשיך ולנסות להתחרות, ואני מקווה שהאיגוד שלנו ייתן עוד כמה מרוצים כאלו כמו שצריך שיהיו לנו. ועכשיו מחכים לעילית גברים לראות מה יש להם לתת. אני מאוד מחכה לראות את דימה אלוף עולם לשעבר רוכב חזק מרשים ויפה תואר...................
לשאלתי:" 1 2 את חותמת על זה הפוך?"
שני בלוך:"אני בהחלט רוצה אני הולכת לתת את כל כולי בתחרות הזאת אני אוהבת את התחרות בבית גוברין השנה הם קצת שינו את הסיומת אז זה הולך להיות שונה בוא נראה בשבת ונקווה לטוב".
__________________.JPG
יו"ר האיגוד ד"ר יוני ירום 
החלטתם לקיים את התחרות על כביש 9 ממה שאני מסתובב פה ושומע מהרוכבים  זו חוויה יוצאת מהכלל 
נכון זה אחד הכבישים היפים טרם פתיחתו. משמש הרבה לאימוני אופניים שכל רוכבי הסביבה ווזה היה האתר המתאים.
 נראה לי גם שמבחינת הארגון והייתי בכמה וכמה תחרויות נראה שהתחרות כאן  מאורגנת בצורה יוצאת מהכלל.
זה באמת נמרוד הנגבי ודן בזנר עושים עבודה יוצאת מהכול. יש להם הרבה ניסיון והם קבלו יד חופשית לארגן כמו שצריך כמו שהם יודעים ברמה הגבוהה ביותר.
  במילה אחת איך היית מסכם את אליפות ישראל בנג"ש 2014?
 "סך הכול נוכחות יפה התחרות מתנהלת כסדרה בלי תקלות רמה גבוהה מופגנת וזהו צעד נוסף בדרך להגיע לרמה אירופאית".
_1014074.JPG
 
וזה מה שהיה ליואב בר אלוף ישראל בנג"ש 2014 לומר:
"המרוץ הלך מעולה לפי התכנון התאמנו פה הרבה על המסלול הזה והיה מאוד חשוב להכיר אותו לדעת באיזה קצב לרכב לתזמן את המאמץ. הכול הלך לפי התוכנית. צחי  בויגן (המאמן) ליווה אותי באוטו וכל הזמן עודד ותמך ועזר לי לדעת מה מצבי . התאמפה בשעה שהמרוץ היה אמור להיות וידענו פחות או יותר מה צפויה להיות הרוח, אבל הרוח שווה לכולם. אין הבדל בין אחד לשני וצריך לדעת להתנהל נכון איתה. היום יום  ההולדת שלי וזו המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש".
  איך ההרגשה יואב לנצח אלוף עולם? 
  בר:"הרגשה מאוד מיוחדת. לא ציפיתי לנצח אותו. קיוויתי מאוד אבל לפי המרוצים האחרונים היה נראה שהוא חזק יותר ממני. היום הכול התחבר לי. המרוץ הלך כמו שציפיתי וניצחנו".
מימין פז בש חוגגת בחיוך את ניצחונה השלישי הרצוף כאלופת ישראל
המנצחת הגדולה בתחרות היא ללא כל צל של ספק קבוצת IGP שכבשה את כל הפודיומים המשמעותיים (מקומות 1 ו-2 גם בעילית גברים וגם בעילית נשים ואת כל הפודיום של המאסטר'ס פרו). 
שליטה והגמוניה מוחלטת.  לסיכום אני רק יכול לומר דבר אחד.
ברכות לזוכים
יופי של תחרות.
יופי של ארגון.
רק שיבואו יותר אנשים להשתתף להתחרות ולצפות.
 

‏‎ ‏‎

 
 
Share

_________________________2_02.jpg

BANNER4.jpg

facebook.jpg

ofanaim_magazin199.jpgז

 
 
 
 
 
 
 
 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg