top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

דורון אמיץ ארגן ומזמין לאירוע אופני כביש חדש ומלהיב במרכז איגודן

Poster1.jpg
מאת: אבי גנאור
מזה תקופה ארוכה שנשמעים בענף קולותמחאה שקטים אבל מעיקים על זה שמרבית תחרויות הכביש שמאורגנות על ידי או בחסות אגוד האופניים מתקיימות במקומות מרוחקים ביותר בשתי קצוות הארץ ושעובדה זו מונעת מרוכבים רבים מבני משפחה וצופים מלהגיע ולהשתתף באירועים אלה. דורון אמיץ עשה צעד  כדי לשבור תופעה זו והצליח לארגן ב-18 לאפריל אירוע אופני כביש  מרתק במסלול כביש שמקיף את השפד"ן של גוש דן באזור התעשיה המערבי של ראשון לציון.
 
"זוהי תחרות הכביש הראשונה (והכמעט יחידה) באזור המרכז" אומר אמיץ "אנחנו דואגים לסיקור תקשורתי גבוה (ערוץ 5 +עיתונות). חשוב שכל רוכבי הכביש שנמצאים בארץ יגיעו להתחרות (גם יחד עם המשפחות לעודד!). על מנת לייצר מסורת ולא רק תחרות חד פעמית, חשוב שנפגין נוכחות גבוהה של הרוכבים בענף. מטרת האירוע לקדם את תרבות הרכיבה על אופניים ככלי לשמירה על הבריאות והכושר, כדרך ליצירת סביבה בריאה וירוקה יותר לכולנו וכן לחבר את התושבים והמתחרים מכל רחבי הארץ אל מסלולי הרכיבה במרכז המבקרים של איגודן בשפד"ן."
 
מסביר אמיץ: "התחרות ואירועי הכביש סביב השפד"ן (סמוך לסופרלנד ראשון לציון)  תכלול הקפות על מסלול סגור של 4 ק"מ.  מרכז איגודן נמצא סמוך לסופרלנד ולמטרופולין ראשון לציון, כעשר דקות מתל-אביב בלבד. במרחב המטרופולני הזה חיות מאות אלפי משפחות עם ילדים שמחפשות פעילות ספורטיבית עם ערך מוסף ומעניין לחול המועד פסח.  מלבד הפעילות הספורטיבית יתקייימוו במהלך האירוע סיורים והפעלות לילדים. במתחם העממי יפתח מתחם של מיומנויות רכיבה באלאנס לטובת המשפחות והרוכבים הצעירים, וכן בכל שעה עגולה מופע קפיצות מלהיב של מיטב הרוכבים בארץ. המרוץ סביב איגודן יתן הזדמנות לרוכבים העממים למשפחות ולשאר חובבי ענף האופניים המתפתח בארץ לבוא ולצפות באופן בלתי אמצעי ברוכבים אלו ובמתחרים חזקים אחרים מתחרים ביניהם במרוץ מישורי מהיר ומלא תהפוכות, בלב אזור המרכז. פרסים כספיים נאים שיחולקו לקטגוריות הבכירות מבטיחות מרוץ מעניין ואקשן לצופים".
 
יובל חץ הכרוז האנרגטי ינחה ויספק קריינות בזמן אמת לטובת הצופים בשטח, כמו כן התחרות תסוקר ותצולם על ידי צוות של ערוץ 5! והתקשורת המקומית של ענף האופניים בהובלת אתר האינטרנט של מגזין אופנייים. במתחם ינתנו פינוקים לצופים ומלווים כגון דוכני קראפ צרפתי ויוגורט טבעי ללא עלות. המסלולים העממים יוזנקו לאחר סיום המקצים התחרותיים. אז לחובבי הרכיבה מה שנשאר זה לסמן את ה 18.4 ביומן ולהגיע לעודד ולצפות ולאחר מכן כמובן גם לרכב על מסלול האירוע!"
 
היכן: מרכז המבקרים של איגודן בשפד"ן – שד' מרילנד, ראשון לציון (ליד הסופרלנד).
מקצים תחרותיים: בין השעות 8:00-11:00. המקצים התחרותיים למרחקים של 4 עד 72 ק"מ בהתאם למקצה. ההרשמה לרוכבים תחרותיים בעלי בדיקת מאמץ וביטוח.
מקצה עממי ומשפחתי: החל מהשעה 11 בבוקר, למרחק של 4/8  ק"מ. המסלול פתוח ומותאם לכל המשפחה, וכולל כניסה למרכז המבקרים!
השכרת אופניים  - למקצה העממי בלבד, בהזמנה ותשלום מראש בלבד באתר "זינוק".
עלויות:
Poster2.jpg
הרשמה מוזלת עד 11.4.2014: 95 ש"ח למקצים התחרותיים, 40 ש"ח למקצה העממי.
מחירים עד לתאריך 15.4.2014: 120 ש"ח למקצים התחרותיים, 50 ש"ח למקצה העממי.
הרשמה ביום האירוע – 65 ש"ח למשתתף במקצה העממי.150 ש"ח לתחרותי(רק לחברי איגוד)
שימו לב: חולצת דרייפיט של האירוע במתנה לנרשמים בהרשמה מוקדמת באתר "זינוק" עד לתאריך 11.4 בלבד!
 
 
 
 
 
 
Share

_________________________2_02.jpg

BANNER4.jpg

facebook.jpg

ofanaim_magazin199.jpgז

 
 
 
 
 
 
 
 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg