top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

שלומי חיימי ניצח בתחרות סייקלוקרוס מגידו

cycloshlomi.jpg

תגידו מה שתגידו אבל לא כל יום מזדמן  לנו לצפות בילדים שמקיפים רוכב אופניים ומבקשים חתימות. היום זה קרה לי בסייקלוקרוס מגידו כשלפתע  הבחנתי בילדים שמקיפים את  האוהל של שלומי חיימי וממתינים כל אחד בתורו ששלומי יחתום להם על הקסדה  ואפילו על המכסה של האייפון. מי אמר שאין לנו כוכבים בענף?

היה כתב וצילם: אבי גנאור

אז יש כוכבים וזה לא פלא שהרי שלומי חיימי המדורג בין 40 הרוכבים הטובים בעולם ניצח זו הפעם השמינית מבין תשעת מרוצי הסייקלוקרוס בהם השתתף בישראל וכהרגלו עושה זאת בגדול ובדרך כלל גם אין מי שמצליח לתת לו פייט אמתי להוציא את אליעד דניאל ההישגי שסיים במקום השני. היה היום חם ונעים בצומת מגידו. השמש האירה פנים והמארגנים מסיגמא הצליחו להרים אירוע כייפי אמתי עם הרבה אנרגיה. היה שם הכל, מוסיקה טובה, פרשנויות, דיווחים וצלמים בכמות שלא זכורה זה שנים בענף האופניים. מי יודע אולי זה מבשר משהו על התגברות העניין סביב ענף האופניים.

 

 

 

 

צפו בראיון בלעדי עם שלומי חיימי מייד לאחר שניצח את המרוץ:

cyclo0.jpg

 זה היה אירוע שהיה כיף לצפות בו. עצם העובדה שכל האירוע מתקיים מתחת לעיניים שלנו וניתן לראות בכל רגע נתון את מרבית הרוכבים בשלבים השונים של המרוץ מעניק לו עניין רב ומתח. הילדים הפגינו נחישות וטיפסו בכוחותיהם האחרונים בעליות הקשות, הנשים והנערות הוכיחו עצמה ונחישות וכמובן רוכבי העילית שנתנו בראש. אך אחד לא ישב  על האוכף ודיווש לו בנחת. זו תחרות של אנאירובי מטורף.  כמויות האיי.טי.פי שנוצרו שם בטח נמדדות בטונג'ים והדפקים...בשמיים ומעבר לזה. מתאמצים , נקרעים ומשקיעים ובסוף יש פודיומים ויש מנצחים אם כי במרוצים הללו מגיע כבוד לכל המשתתפים. אז מה היה לנו? קודם כל היו לנו שלושה מנצחים מהקטגוריה העילית: שלומי חיימי שסיים במקום הראשון, אחריו במקום השני אליעד דניאל ובמקום השלישי ומי שנתן פייט לא קטן גיא ניב.

cyclopodium.jpg

צפו בריאון וידאו עם אליעד דניאל

 

מקרב הנשים יש לצין את מורן תל פז המדהימה שסיימה במקום הראשון, אחריה במקום השני הגיעה סתיו גינת ובמקום השלישי ובהפרש לא מבוטל ניצבה על הפודיום איילת ניר שלא נתנה לצעירות ממנה לנצח אותה בקלות.

cyclowomen.jpg

בקטגורית ג'וניורס בנים ניצוח תומר יוספוביץ ובמקום השני הגיע עמית יונקר. בקדטים פז פינק במקום הראשון,לוטן מן במקום השני ואחמד חוש במקום השלישי. והיו גם מאסטרס. אז בקטגוריה של מעל גיל 36 ניצחו דני צור (מקום ראשון)  דימה רפקין במקום השני ונמרוד כהן במקום השלישי. בקטגוריית מאסטרס עד גיל 35 ניצח אדיר כהן ואילו בועז לחובר ניצב במקום השני.

cycloyeladim.jpg

כשנסתיימה חלוקת הפרסים והשמפנייה הותזה על הצופים זינקו לדרך הילדים .  נראה שגם לסייקלוקרוס יש דור עתיד.  עוד מעט שבת ואנחנו בדרך חזרה למרכז. נותרו העונה עוד שתי תחרויות סייקלוקרוס לפנינו.

 

 

 
Share

BANNER4.jpg

aaa22.jpg

facebook.jpg

panaracer.jpg

ofanaim_magazin199.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg